Skorocelový sirup v tehotenstve

skorocelový sirup v tehotenstve a jeho užívanie a pozitívne účinkyMôže sa užívať skorocelový sirup v tehotenstve alebo nie? Počas tehotenstva nie sú zdravotné problémy bohužiaľ nijakou výnimočnú nepríjemnosťou. Veľmi veľa nastávajúcich matiek sa napríklad okrem typických tehotenských ťažkostí potýka aj s kašľom či nachladnutím.

Hlavný problém však spočíva v tom, že je veľmi potrebné dávať si pozor na to, aké prípravky a lieky sú vhodné pre tehotné ženy. Väčšina preparátov, ktoré budúca matka pred otehotnením normálne používala, totiž nie je dobrá pre zdravie plodu. Akékoľvek zdravotné problémy je preto dobré konzultovať s lekárom.

Obľúbeným a často používaným “liekom” v tehotenstve je skorocelový sirup, ktorý je stopercentne neškodný a navyše veľmi dobre chutí. Pomáha uľaviť od kašľa a príznakov prechladnutia, ochorení horných dýchacích ciest, astmy, čistí krv a zároveň je skorocelový sirup ako prírodná medicína vhodný aj pre deti.

Výhodou je tiež to, že si sirup môže každý pripraviť ľahko sám doma, a to hneď niekoľkými rôznymi spôsobmi. Domáca príprava navyše dáva istotu, že v sirupe nie sú žiadne zbytočné chemické látky, farbivá a konzervačné látky.

Mohlo by vás zaujímať

sushi v tehotenstve a jedenie surového mäsa

Sushi v tehotenstve

Môže sa jesť sushi v tehotenstve alebo nie? Akékoľvek pokrmy obsahujúce surové mäso, teda aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.